Tel:
Chiny Maszyna do etykietowania butelek producent
Dongguan (HL) Automation Equipment Co., Ltd.
zobowiązała się do zostania wiodącą firmą etykietującą i dostawcą automatycznego inteligentnego pakowania w Chinach.

Dom

Dongguan (HL) Automation Equipment Co., Ltd.

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6 7 8

Dongguan (HL) Automation Equipment Co., Ltd.

Dongguan Huanlian Automation Equipment Co. Ltd, znajduje się w Dongguan, gdzie krajowy przemysł produkujący sprzęt oświetleniowy jest najbardziej rozwinięty, zaangażowany w rozwój technologii automatyzacji maszyn etykietujących, profesjonalny i koncentruje się na automatyce etykietowania i badaniach sprzętu pomocniczego, projektowaniu , produkcja, sprzedaż i serwis. W celu śledzenia potrzeb rozwoju biznesu, założyliśmy oddział Chiny Wschodnie: Shanghai dobry sprzęt automatyki Yao Co., Ltd., północna Chiny oddziału: Ji'nan oddziału automatyki Co., ltd ..

Od momentu założenia firmy dbamy o to, aby "rozwój nauki i technologii był pierwszą produktywnością", "jakość jako linia przetrwania dla przedsiębiorstw", stale absorbująca zaawansowaną technologię automatyzacji w kraju i za granicą, rozwój nowe modele, optymalizacja technologii etykietowania i powiększenie firmy. Dzięki ciągłym innowacjom i ponad 9-letniemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji, dzięki wysokiej jakości wyposażeniu i wsparciu całej gamy klientów, nasza firma rozwinęła się w profesjonalnych producentów maszyn etykietujących na dużą skalę o powierzchni 10000 metrów kwadratowych. , zatrudnia ponad 100 pracowników i staje się rdzeniem przedsiębiorstw produkujących profesjonalne maszyny do etykietowania.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : HUANLIAN

Ilość pracowników : 200~250

Coroczne wyprzedaże : 15000000-20000000

Rok założenia : 2007

pc Export : 40% - 50%

Nasza firma została założona w Foshan w 2007 roku, 2013 przeniesiona do Dongguan, Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą i koncentrujemy się na produkcji i sprzedaży urządzeń do etykietowania R & D.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą
Zajmujemy się produkcją i sprzedażą MASZYN LABELINGOWYCH
Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w produkcji maszyn etykietujących
Posiadamy ponad 20 patentów i praw autorskich do oprogramowania
Jesteśmy certyfikowanym National High-tech Enterprise
Posiadamy certyfikat ISO9001 i certyfikat CE
Rozwijamy rynek zamorski na całym świecie

Usługowe

Firma posiada obecnie ponad 20 patentów, ponad 100 pracowników, importując certyfikat ISO9001: 2015, od aspektów technicznych i jakościowych, aby zapewnić profesjonalną, kompleksową, szybką i wydajną usługę

Firma Zespół

Zespół ds. Badań i rozwoju firmy odpowiada za oprogramowanie, programowanie, projektowanie i programowanie mechaniczne. Inżynierowie z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży zapewniają stabilne parametry mechaniczne i doskonałą jakość.

Nasza misja: Uwolnij wydajność, twórz wartość dla klientów i realizuj wartość dla pracowników.

After-Sales

Doskonały zespół sprzedaży nie może być oddzielony od cichego wsparcia za zespołem obsługi posprzedażnej, firma posiada wykwalifikowany zespół obsługi posprzedażnej, klienci przychodzą, aby rozwiązać problemy napotkane podczas korzystania z klientów, regularne wizyty u klientów.

Dongguan (HL) Automation Equipment Co., Ltd.
No.Yinhu Road, Strefa przemysłowa Sangyuan Dongcheng Distirct, Dongguan City 523900 Prowincja Guangdong, Chiny
Tel:86-769-89198458
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Maszyna do etykietowania butelek dostawca. © 2018 - 2020 bottlelabeling-machine.com. All Rights Reserved.